Americké firmy začínají po letech přesouvat přepravu zboží znovu na železnici. Tradiční sázka čistě na kamiony se jim totiž i kvůli dražším pohonným hmotám už tolik nevyplatí. Podniky tak stále častěji volí kombinaci obou dopravních prostředků.