Zdeněk Pohlreich pořádá autogramiádu v IGY

V úterý 6. prosince pořádá známý český kuchař a nesmlouvavý moderátor pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich autogramiádu své nové knihy Lehká kuchyně. Zájemcům se podepíše v českobudějovickém IGY Centru, v prostorách před prodejnou Knihy Dobrovský, a to od 17 hodin.  

Knižní novinka Lehká kuchyně se zaměřuje na vaření méně kalorických, ale zároveň chuťově skvělých pokrmů. „Celý život jsem na dietě a vlastně nevím, na jaké. Mám nadváhu prolínající se s obezitou a strašnou chuť s tím něco udělat. Nejde ale o dietu, která jednou skončí, jde o způsob, jak to vyřešit z gruntu. Rozhodl jsem se napsat knihu o rozumném jídle, bez gastronomické hysterie a zdraví nebezpečných experimentů,“ řekl o své nové knize Zdeněk Pohlreich. Lehká kuchyně je podle něho o tom, jak vařit zdravě, rozumně a se zachováním skvělé chuti a prezentace jídla. „Tyto pokrmy mohou chutnat báječně a vypadat lákavě a navíc se po nich nesvalíte na gauč, ale budete se cítit lehce,“ doplnil známý kuchař.

Zdeněk Pohlreich je autorem již několika kuchařek o grilování i domácí kuchyni, jsou to například: Česko vaří s Pohlreichem, Šéf na smetaně, Moje domácí kuchyně, Prostřeno bez servítků, Šéf na grilu a řada dalších.