Vysokozdvižné vozíky Desta – prodej, generální opravy a servis

Firma Martin Rosulek – ROSSERVIS se specializuje na vysokozdvižné vozíky Desta, jejich prodej, generální opravy a servis VZV. Působí v oblasti manipulační a skladové techniky již od roku 1991. Tradice 23 let vám garantuje profesionální know-how a záruku kvality. Prodej, servis i drobné opravy vozíků zajišťuje firma Rosservis po celé České republice a Slovensku. Operativní mobilní dílny jsou denně v terénu a řeší závady do 24-48 hodin od nahlášení.

Firma Rosservis prodává vysokozdvižné vozíky Desta po kompletní generální opravě. Ačkoli se jedná o použité repasované vysokozdvižné vozíky, poskytovaná záruka je v délce 24 měsíců (jako standardně u nových strojů) a vy tak získáváte jistotu provozuschopnosti vozíku a dlouhé životnosti. Máte na výběr ze všech základních typových řad VZV Desta. Rosservis dodává také vysokozdvižné vozíky Desta s ekologickým plynovým pohonem (LPG). Vysokozdvižné vozíky sestavují dle individuálních požadavků, jejich technické vlastnosti a vybavení – nosnost, výška zdvihu, kabinové provedení, nosné vidle, atd. – si volíte vy sami. Podívejte se na video o zakázkové výrobě VZV Desta
 
Vysokozdvižné vozíky si můžete dovybavit přídavným zařízením, které zeefektivní manipulaci s břemeny. Některá přídavná zařízení jsou dokonce schopna suplovat funkci jiného stroje. Mezi nejžádanější patří boční posuvy, otočné zařízení či hydraulické lopaty. Všechna přídavná zařízení najdete na stránce: Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky.
 
Firma Rosservis řeší velmi operativně servis vozíků, drobné opravy i technické prohlídky. Disponuje skladem náhradních dílů pro VZV Desta a je schopna expedovat vámi určený díl už do 24 hodin. Zajišťuje také montáž a seřízení.
 
Veškeré informace o firmě Martin Rosulek – ROSSERVIS najdete na oficiálních webových stránkách rosservis.cz.