UŽIJTE SI ZASLOUŽENOU POHODU U SNÍDANĚ

Vánoční svátky jsou za námi, venku vládne zima a my bychom se nejraději zachumlali do teplých peřin. A tak si vstup do nového dne musíme usnadnit a zpříjemnit pohodovou snídaní. V její přípravě vám pomůžou prémiové spotřebiče značky Sage v atraktivním designovém nerezovém provedení nebo luxusní matné či lesklé černé variantě, které provoní byt čerstvě připravenou kávou nebo čajem a křupavým toastem.

S pákovým espresso kávovarem Sage the Bambino™ Plus SES500 si snídani opravdu užijete. Jednoduchým způsobem vám pomůže připravit kávu na takové úrovni, že vás každý bude považovat za profesionála. A je jedno, jestli si vyberete espresso, latte macchiato nebo cappuccino.

Kávovar Bambino splňuje čtyři klíčové prvky kvalitní kávy jako od profesionálního baristy. Prvním je ideální dávkování – do páky o průměru 54 mm se vejde 19 gramů namleté kávy, potřebné pro dosažení plné chuti espressa. Druhým je přesná teplota – systém ohřevu vody a automatické kontroly teploty ThermoJet ohřeje kávovar už za 3 vteřiny a po celou dobu zajišťuje udržení optimální teploty s odchylkou pouze +/- 1 C°. Dalším klíčovým prvkem je zajištění optimálního tlaku během extrakce kávy – přístroj je vybaven systémem nízkotlakového předspaření, což přináší lahodnou a vyváženou kávu. A posledním je dostatečně silná parní tryska. Pro cappuccino nebo kávu typu latte je nezbytné skvěle našlehané mléko, které zajistí integrovaná automatická napařovací tryska s automatickým pročištěním. Vybrat si můžete ze tří typů pěnění mléka – Warm, Ideal a Hot, a také ze tří typů mikro bublin v mléčné pěně – Low, Medium a High. Kávovar je opatřen i extra vysokým prostorem pro přípravu long coffee a plochou na nahřívání šálků. 

Nezáleží tedy, na jakou kávu máte zrovna chuť nebo jak moc jste šikovní a kolik máte času, kávovar Bambino Plus Sage SES500 Vám ji vždy pomůže snadno a rychle připravit. Je vyrobený z kvalitní lité nerezové oceli a je k dostání buď v celonerezovém lesklém provedení nebo v kombinaci s matnou černou. V každém případě se stane ozdobou Vaší kuchyně nebo kanceláře.

Doporučená cena 12 990 Kč.

Nezbytné je ovšem také správné množství kvalitní namleté kávy, které Vám zajistí elektrický mlýnek na kávu The Dose Control Pro SCG600.

Znalci vědí, že nejlepší chuti lze dosáhnout s kávou, která byla pražená 5–20 dnů před spotřebou, a proto je dobré si ji namlít vždy čerstvou. Mlýnek dokáže uspokojit opravdu každého – má 60 různých nastavení hrubosti podle druhu připravované kávy. Inteligentní dávkování kónického mlýnku automaticky ohlídá množství při každé změně nastavení a otáčí se pomaleji, což zajišťuje prostřednictvím snížení tepelného přenosu mezi zrnky kávy její maximální chuť. Součástí výbavy jsou 2 nástavce držáku filtru a dóza na mletou kávu. Maximální čerstvost si káva uchová díky vzduchotěsnému víčku zásobníku na kávová zrna o objemu 340 g. Můžete ho také snadno a pohodlně vyjmout a přenášet. Praktická je vyjímatelná odkapávací miska pro snadné čištění a úložný prostor pro přívodní kabel. Mlýnek je pro vyšší bezpečnost opatřen tepelnou pojistkou proti přehřátí motoru a ochranným systémem proti spouštění naprázdno i nesprávně nainstalovanému mlýnku. Aby ladil do vaší kuchyně či kanceláře, můžete si vybrat mezi nerezovým provedením nebo matnou či lesklou černou variantou.

Doporučená cena 5 290 Kč.

Pro toho, kdo rád začíná den šálkem čaje, je nepostradatelným pomocníkem rychlovarná konvice. Ideální volbou je konvice Sage SKE735, odpovídající technologickým požadavkům současné doby.

Má objem 1,7 l, zakryté topné těleso a vysoký příkon, takže příprava vody je opravdu rychlá. Proces ohřevu můžete snadno sledovat díky oboustrannému vodoznaku, a také průzoru ve víku. Navíc je ohřev zakončen zvukovým signálem. Pro bezpečnější a snadnější plnění je konvice vybavena mechanizmem tlumeného otevírání víka, které brání náhlému výtrysku horké páry. Bezpečné užívání také zajišťuje funkce automatického vypnutí a ochrany proti přehřátí při zapnutí bez vody. Konvice má vyjímatelný filtr a pro příjemné obsluhování i otočnou základnu o 360 ° i ergonomicky tvarovanou rukojeť. Je k dostání v atraktivním designovém provedení – elegantní a kvalitní broušené oceli v lesku nebo matu a v několika barevných odstínech.

Doporučená cena 3 590 Kč.

Pokud máte ke snídani rádi voňavé a křupavé toasty, vyberte si za pomocníka toaster STA735 „The Toast Select Luxe”.

Toaster má vysoký příkon, intuitivně jednoduché ovládání a zajišťuje automatické usazení pečiva, díky němuž jsou toasty vždy kvalitně a pečlivě připravené. O průběhu opékání informují podsvícené LED diody. Toaster vyhoví opravdu každému – nabízí 6 stupňů opečení a 6 stupňů nastavení typu chleba (White, Fruit, Brown, Grain, Rye, Crumpet). Díky extra velkým otvorům můžete opékat i větší krajíce chleba. Je také vybaven čtyřmi funkcemi, které umožňují pečivo v průběhu procesu zdvihnout a zkontrolovat jeho stupeň opečení (funkce „Lift&Look“), prodloužit opékací proces o 30s pro ještě vyšší křupavost (funkce „a Bit More“) nebo okamžitě přerušit proces (funkce „Cancel“). Praktickou funkci rozmrazování („Frozen“) ocení zejména ti, kteří si večer zapomněli vyndat pečivo z mrazničky. A jak je u značky Sage zvykem, jedná se nejen o uživatelsky komfortní a vysoce kvalitní výrobek, ale i vzhledově atraktivní doplněk – buď v několika odstínech elegantního matu nebo lesklé černé.

Doporučená cena 3 590 Kč.

Ke všem zakoupeným výrobkům Sage dostanete jako bonus prodlouženou tříletou záruku a 50% slevu na kurz vaření Sage Academy.