Tipy na valentýnské dárky pro muže

Tipy nejen na dárky k Valentýnu, které potěší především muže... 

Limitovaná edice Jameson Svatý Patrik
Jameson je neprodávanější irskou whisky na světě. Zrodila se v roce 1780 díky distillerovi Johnu Jamesonovi, který povýšil pálení irské whisky na umění. Její vyzrálost a jemnost je dána trojnásobnou destilací a výjimečně pomalým procesem zrání v dubových sudech. Potěšte partnera lahví z nové limitované edice. Za designem lahví stojí irská umělkyně Claudine O’Sullivan. Vychází z povahy svátku svatého Patrika. Při tvorbě designu lahve se inspirovala postavami irské mytologie Fianna. Tato limitovaná edice 1litrové lahve je k dostání ve vybraných obchodech a také na www.prestigeselection.cz za cenu 669 Kč.

Kapitánský kurz
Milujete cestování a plavba lodí vám není cizí? Obdarujte partnera netradičním zážitkem a potěšte ho kapitánským kurzem, po jehož absolvování získá mezinárodně uznávaný kapitánský průkaz a již příští dovolenou můžete být na moři svým pánem. Vybírat lze od začátečnických kurzů až po ty pokročilé. Širokou nabídku najdete na www.zindulka.cz

Pro kutily: HECHT akušroubák a vrtačka v jednom 
Je váš milý kutil? Plánujete společné bydlení nebo byste ráda, aby vám už pověsil slibované obrázky nebo poličky? Potěšte ho touto "hračkou". Jedná se dobře vybavený akušroubovák s možností vrtání, který je dodáván v praktickém boxu pro snadné přenášení i uložení. Součástí balení je také rychlonabíječka, šroubovací bity a vrtáky. K dostání ve vybraných e-shopech, v kamenných prodejnách HECHT a na www.hecht.cz od 1 299 Kč.