Švýcarská preciznost a unikátní suchá pára v boji proti alergiím a infekcím

Švýcarský výrobce Laurastar specializující se na žehlicí a napařovací systémy představuje na našem trhu nový přenosný hygienický napařovač Laurastar IZZI, který umožňuje snadnou a přirozenou cestou dezinfikovat bez použití chemie celou domácnost. Rozsáhlé testy provedené v nezávislých laboratořích ve Švýcarsku, Japonsku a Spojených státech potvrdily, že likviduje se stoprocentní účinností roztoče, štěnice, šatní moly, vši a hnidy, eliminuje 99 % bakterií, virů, plísní a potlačuje nepříjemné pachy. Využívá k tomu patentovanou ultrajemnou hygienickou páru DMS, která navíc zanechává povrchy i látky suché. Laurastar IZZI sterilizuje, důkladně dezinfikuje látky i povrchy včetně těžko přístupných zákoutí, zlepšuje alergie a předchází množení všech druhů mikroorganismů, které doma prostě nechcete mít. IZZI umožňuje také hubení štěnic i jejich zárodků schovaných v nepatrných mezerách v nábytku či podlaze. 

Od koupelny a ložnice až po dětský pokoj a kuchyň se po celém domě přirozeně šíří množství choroboplodných zárodků. Další si nosíme na svém oblečení zvenku. Jak lze snadno, efektivně a důkladně vyčistit nerovné povrchy, matrace, koberečky, závěsy, deky a polštáře, pohovky, křesla, kočárky, hračky, přilby a nekonečný seznam dalších věcí a zbavit je nežádoucích mikroorganismů a choroboplodných zárodků usazených ve vláknech, navíc bez chemických produktů? Řešení poskytuje vysoký tlak speciální páry přenosného napařovače Laurastar IZZI o teplotě 150 °C proudící rychlostí až 104 km/h.  Od napařovačů, které jsou běžně k dostání na trhu, se Laurastar IZZI liší parním bojlerem, který produkuje stejnou DMS páru, jako oceňované žehlicí systémy této značky.

Každodenní používání DMS je jednoduchým a důvěryhodným řešením při čištění místností v domácnosti. Hygienická pára zajistí zdravější životní prostředí bez použití škodlivých čistících prostředků. Díky velké nádrži na vodu, kterou lze doplňovat i během používání, má IZZI neomezené možnosti a umožňuje dezinfikovat několik místností ihned po sobě.

Snadné a rychlé použití 

Práce s napařovačem Laurastar IZZI je velmi jednoduchá. Stačí naplnit nádrž přístroje vodou z vodovodu, počkat přibližně tři minuty, nasadit koncovku vhodnou pro požadovaný typ povrchu nebo látky a dezinfikovat. Kompaktní IZZI váží 5,3 kg a hmotnost napařovací žehličky je 650 g. Přístroj je možné používat a přenášet samostatně, nebo využít samostatně dodávanou základnu vybavenou kolečky.

Napařovač Laurastar IZZI bude na našem trhu k dostání během dubna a jeho doporučená koncová cena je 14 990 Kč.