Nalaďte se na domácí pohodu

Rádi barevně ladíte s partnerem i potomkem? Rodinné oblečení je in a sladit si můžete nejen své svršky, ale i spodní prádlo nebo pyžama. Novým trendem jsou rodinné trenýrky, které se hodí nejen na domácí poflakování. Jejich výhodou je, že jsou velmi pohodlné i na celodenní nošení. Na rodinné trenky se specializuje značka Styx, která nabízí široký výběr barev i vzorů, které ocení každý člen domácnosti.

Trenky Styx při pohybu nikde neřežou, neškrtí ani netlačí. Jsou speciálně navrženy tak, aby byly při nošení maximálně pohodlné. To umožňují jak rozparky na nohavičkách, tak tzv. pátý díl, který je vložený v zadní části a umožňuje komfortní nošení a volnost pohybu.

Trenky Styx jsou k dostání pro všechny věkové kategorie bez rozdílu, dětské trenýrky už od velikosti 2 let věku. Charakteristickými prvky všech trenýrek Styx je originální design a kvalitní materiály, většina je vyrobena ze 100% bavlny, která nabízí vysoký komfort během jejich nošení. K dostání jsou ve dvou provedení, jako klasické trenýrky se zapošitou gumou nebo sportovní varianta s vytkávanou gumou. Na výběr jsou pánské, dámské i dětské varianty se stejnými vzory i barvami.

„Při výrobě trenýrek Styx klademe důraz na každou část zvlášť – od samotné látky, potisku, přes gumu až po pečlivý výběr nití. Vysoký standard zpracování umožňuje také výroba, která probíhá v České republice, kde je šijí české švadleny. Samozřejmostí jsou tak propracované střihy, příjemný materiál a bohaté spektrum barev a vzorů,“ uzavírá Adam Rožánek, zástupce značky Styx.

Více na www.trenyrkarna.cz nebo na www.styx-underwear.cz.