Mezi visacími zámky najdete prověřenou stálici

Visací zámek model 112 od žďárského Tokozu potvrzuje, že promyšlený design jen tak nezestárne. Tradiční zámek v retro stylu, který se vyrábí už více než 50 let, se řadí mezi oblíbené produkty, a to z několika důvodů. Příznivou cenu totiž doplňuje vysoká, lety prověřená funkčnost a spolehlivost spolu s univerzálností a minimálními nároky na údržbu.

Zámek využívá motýlkový mechanismus klíče a stavítek, díky kterému spolehlivě funguje i v extrémních podmínkách, tudíž mu nevadí prach, voda, dlouhodobá vlhkost či mráz. Robustní tělo z ocelového výtažku obvykle odolá hrubému násilí a odnímatelný oblouk usnadňuje manipulaci se zámkem i v hůře přístupných místech. Zámek je navíc oboustranně jištěný a klíč do něj lze zasunout a vysunout jen v uzamčeném stavu.

Model 112 se dodává v průměrech oblouku 7 a 9 mm včetně prodloužené varianty, ideální k uzamčení složitějších objektů. V kombinaci s kvalitní petlicí či závorou tak zámek pomůže vytvořit zabezpečení, které běžný zloděj překoná jen stěží. Výhodou je i jeho velmi nenáročná údržba, kdy zámek stačí jednou ročně promazat, což mu zajistí vysokou životnost.

Visací zámek 112 lze zakoupit na e-shopu Tokoz za 192 Kč.