KRÁSNĚ HEBKOU POKOŽKU SI ZASLOUŽÍTE I V ZIMĚ

I když jsou teplé měsíce za námi a další letní sezóna zatím v nedohlednu, nyní je ta ideální doba dopřát svému tělu náležitou péči. S BaByliss G972PE IPL epilátorem a holicím strojkem budete připravená na nadcházející plesovou sezónu i bez pravidelných návštěv kosmetických salónů.

Účinná IPL technologie Vám prostřednictvím intenzivního pulzního světla umožní jeden z nejpohodlnějších a cenově nejefektivnějších způsobů definitivního odstranění nežádoucích chloupků. Jedná se o účinné, a přitom bezbolestné ošetření, jehož intenzitu lze upravit dle podle typu a citlivosti pokožky.  Věděli jste však, že před samotným ošetřením a mezi jednotlivými fázemi se doporučuje používat pouze klasické holení? A na to myslel francouzský výrobce BaByliss Paris, který ke svému IPL epilátoru přibalil i holicí strojek.

Lampa Quartz Technology Lifetime má životnost až 100 000 záblesků a je účinná na všech pěti fototypech pokožky. Velikost ošetřované části určuje aplikační okénko s plochou 3 cm2. Model můžete využít buď v režimu Gliss mode, který vysílá impulzy automaticky, anebo Precision mode, který je vhodný zejména pro oblasti vyžadující přesnou depilaci prostřednictvím manuálně vysílaných impulzů, jako jsou tváře, brada či horní ret.

Přístroj je velice lehký a ergonomicky tvarovaný, díky čemuž padne skvěle do ruky a dobře se s ním pracuje. Doba ošetření jednotlivých částí je velice rychlá – epilaci nohou stihnete za 10 minut, oblast bikin za 2 minuty a na podpaží vám postačí jedna minuta.

Během ošetření nemusíte přístroj připojovat do zásuvky a dobíjet. Příslušenstvím epilátoru je holicí strojek a taška.

BaByliss G972PE IPL epilátor + holící strojek je v prodeji za doporučenou cenu 6990 Kč.