Kabelkový veletrh již ve středu

Tuto středu od 10 hodin začne Kabelkový veletrh. V pátém patře garáží českobudějovického IGY Centra si budete moci vybrat mezi tisíci kabelkami.

V úterý pracovníci Jihočeského deníku budou svážet všechny kabelky a další věci, které lidé darovali, do IGY Centra, abyste ve středu mohli vyrazit na nákup. Sešlo se nám přes pět tisíc kabelek, dále budou v nabídce angličáci, dětské knihy, bižiterie.

Chybět třeba nebudou ani kabelky, které věnovaly zaměstnankyně společnosti ENGEL Kaplice. Například Monika Růžička Melicharová na Kabelkovém veletrhu ocenila, že jeho prostřednictvím mohou talentovaným dětem pomoci i lidé, kteří nemají možnost přispět finanční částkou. „Líbí se mi, že moje kabelky dále poslouží někomu jinému. Udělá radost jiné ženě, které se zalíbí, ta navíc nákupem tašky přispěje na dobrou věc. Kruh se hezky uzavře a všichni budou mít z této akce užitek,“ doplnila Monika Růžička Melicharová.

Do sbírky pro Kabelkový veletrh Deníku se tradičně zapojily také pracovnice českobudějovické centrály dm drogerie. Dohromady daly nejen kabelky, ale také spoustu hraček.

Na veletrhu si budete moci vybrat z tisíců kabelek za symbolické ceny, k mání bude také několik extra kousků. Nabídneme i bižuterii, hračky pro holky i kluky, knihy nebo šátky.

Na Kabelkovém veletrhu dostanete i mimořádné zboží – šaty, které věnovala zpěvačka Dasha, či sošku Jihočeské Thálie od herečky Jihočeského divadla Věry Hlaváčkové. Její herecká kolegyně Daniela Bambasová věnovala loutky čarodějnic.